Het Paard van Ree heeft de afsluitende wedstrijd met 4-2 gewonnen van Assendelft. Daarmee is het Het paard van Ree netjes derde geworden in Klasse 3C achter 't Saense Paard en De Wijker Toren. 

De thuiswedstrijd In de Kleine Zaal werd degelijk afgewerkt. Door ontstentenis van Han en Ed vielen Dennis en Marc verdienstelijk in. Dennis was de eerste die een punt mocht inschrijven. Hoe dat precies is gegaan is mij helaas ontgaan. De partij van Marc bleef vanaf zet 1 tot het eind van de partij ruim binnen de remisemarge (1½-½). 

Wolter was vanavond onze kopman en moest aantreden tegen Aad Lansbergen, veteraan en vele malen clubkampioen van Assendelft. Langzaam raakte de stelling van Wolter steeds verder ingesnoerd, zover zelfs dat Wolter plotseling er de brui aan gaf (1½-1½). Erik had zijn tegenstander al snel in de opening op de korrel genomen en won spoedig een stuk. Het duurde nog wel enige tijd voordat de partij uitgetikt was (2½-1½).

Ikzelf kwam met zwart in een type opening terecht die niet tot mijn favorieten gerekend kan worden en moest mij beperken tot verdedigen. Mijn tegenstander gebruikte veel tijd om een opening te vinden. Mede door de tijdnood lukte dat niet en de stelling sloeg compleet om (3½-1½). De winst was binnen. De kansen in de partij van Huub wisselde voortdurend, echter zonder dat het tot een doorbraak kwam. Er stond niets meer op het spel dus werd remise een logische uitslag (4-2).

En zo is weer een eind gekomen aan een Bondscompetitiejaargang. Dit seizoen was 't Saense Paard de terechte kampioen. Zij wonnen alles maar moesten tegen Het Paard van Ree wel de meeste tegenbordpunten incasseren!

Voor ons was het absolute hoogtepunt de 6-0 winst uit tegen Purmerend. Dat zal niet zo makkelijk herhaald kunnen worden.

Voor de details kijk hier.